Gaminame raktus visų gamintojų automobiliams

Mūsų meistrai padės jums, jeigu pametėte raktus, sugadinta arba neveikia spyna. Automobilio atidarymas vykdomas be mechaninių pažeidimų. Atidarant naudojama JAV, Vokiečių įranga. Gaminame ir atkuriame automobilių, sunkvežimių, motociklų raktus pagal spyną ar mechaninį kodą. Pagaminę raktus priprogramuosime juos prie automobilio ar motociklo imobilizatoriaus.

Skubi pagalba jūsų autobobiliui

Užtrenkėte raktus automobilyje?

Nusėdo akumuliatorius ir nereaguoja pultas?

Durų spynelė neveikia, o kitaip patekti į automobilį nėra galimybės?

Automobilis užvestas, tačiau suveikia centrinis užraktas?

Nulaužtas raktas užvedimo spynelėje ar durelėse?

Automobiliui

Atsarginis užvedimo raktas - mylintiems savo automobilius

Kompiuterinė diagnostika

Nustatys gedimą, padės sutaupyti laiko ir pinigų.

Avarinis atrakinimas

Skubiai atvykstame į reikiama vieta, automobilius atidarome be pažeidimų.

Patarimas Jums

Norite sutaupyti laiko, pinigų ir, žinoma, savo nervus? Būtinai pasidarykite antrą raktą savo automobiliui! Antrasis raktas išgelbės jus iš nemalonių situacijų.

Situacija pirma: Jūsų automobilis pats netikėtai užsirakina, o raktai lieka jame. Antrasis raktas jus išgelbės.

Situacija antra: Jūs nuvykote ilsėtis , žvejoti ar į mišką grybauti ir pametėte raktą. Jei turite antrą raktą, jokių problemų.

Situacija trečia: Jūs nuvykote automobiliu į kitą miestą ar kaimą. Deja, taip pasitaiko, kad pavagia rankines, kuriose yra buto bei automobilio raktai, o kartais juos ištraukia ir iš kišenės. Antrasis raktas jus išgelbės ir šį kartą.

Situacija ketvirta: Jei atsidūrėte mažame miestelyje ir praradote raktus, be brangių evakuatoriaus paslaugų neapseisite. Bet jus ir šįkart išgelbės antrasis raktas.

 

Išvada: Tuomet, kai visi raktai yra prarasti, rakto atgaminimas yra daug brangesnis nei rakto kopija. Todėl mes rekomenduojame pasidaryti rakto kopijas. Sutaupykite laiko, pinigų ir, žinoma, nervų. Sėkmės keliuose.

 

Automobilių raktų, Signalizacijos pultelių taisymas, remontas

 

 

 

Skambinkite mums telefonais:
+37060141600 | +37065051747 | +37045581931

Raktažodžiai:

 

 

 Audi , VW , BMW , Mercedes , Volvo , avarinis durų atidarymas , spynų remontas ,raktelių programavimas, pririšimas ,skubi pagalba užsikirtus durelėms Panevėžyje!,

xt.